Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Ніколи знову

3 травня 2018 року в Чернігівському професійному будівельному ліцеї музеєм Бойової Слави проведено інформаційно-просвітницький захід «Ніколи знову» присвячений 8-9 травня - Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Захід відкрив директор ліцею Гавриленко М. М.. Він представив учням присутніх учасників АТО Бусела Дмитра Валерійовича та Черешко Альберта Івановича. Михайло Михайлович розповів про зв’язок поколінь, починаючи від ветеранів Другої світової війни, ветеранів війни в Афганістані до учасників АТО. Він запропонував вшанувати пам’ять загиблих у цих трагічних подіях Хвилиною мовчання. Наголосив на мужності і відданості наших земляків військовій присязі.

Присутні переглянули віртуальну екскурсію «Ніколи знову», яка зайняла друге місце в обласному конкурсі екскурсоводів. Активну участь у проведенні заходу прийняли гуртки художньої самодіяльності ліцею. Прозвучали патріотичні пісні часів Другої світової війни та сучасні.

Зі зверненнями до учнів звернулись учасники АТО: Черешко А.І., та Бусел Д.В..


Дата: 2018-05-03

Кількість переглядів: 83

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.