Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

День охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 року №685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначається День хорони праці. З цієї нагоди в Чернігівському професійному будівельному ліцеї був проведений Тиждень охорони праці. В рамках Тижня відбулись наступні заходи:

- зустріч з головним державним інспектором відділу нагляду на виробництві з підвищеної небезпеки Управління Держпраці Дудка В.М. та спеціалістами ПАТ Чернігів газ. Учням розповіли цікаві факти про природний газ, навели сумну статистику нещасних випадків в Україні при використанні газу в побуті, причини, які призводять до нещасних випадків, а також пояснили, які прості правила, необхідно дотримуватися, щоб газ не ніс небезпеку;

- семінар – нарада щодо організації роботи з питань гігієни праці та умов праці. Розкриті питання проведення атестації робочих місць за умовами праці, надання працівникам пільг та компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці, офіційне працевлаштування та його переваги, організація та проведення медичних оглядів. На даний захід були запрошені головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці Коротка Л.В. та старший інспектор відділу з питань гігієни праці Мартиненко Н.М.

Метою проведення Тижня охорони праці є привернення уваги до стану умов та безпеки праці молодого покоління, формування в учасників навчально-виховного процесу правильного розуміння про безпеку праці.


Дата: 2018-04-18

Кількість переглядів: 40

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.