Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Семінар компанії ТОВ Фроніус Україна

14.03.2019 р. в Чернігівському професійному будівельномуліцеї проходив семінар компанії ТОВ «Фроніус Україна», яку представляли Віктор Слюта, керівник відділу Тech Support National IWE та В’ячеслав Шкуренко, менеджер із збуту IWE. Інженерно-педагогічні працівники та учні ліцею отримали корисну та цікаву інформацію про компанію «Фроніус», яка впроваджує новітні технології, розробляє та втілює інноваційні методи контролю й моніторингу енергії в галузях зварювальних технологій і прагне створити надійне та універсальне джерело енергії, що працюватиме 24 години на добу. Майстри виробничого навчання та учні ліцею брали активну участь у майстер-класах по зварюванню за новітніми технологіями, які проводили представники компанії «Фроніус Україна» та отримали сертифікати.Дата: 2019-03-14

Кількість переглядів: 51

ОГОЛОШЕННЯ


З 1 червня 2019 року у кабінеті №25 (другий поверх) починає свою роботу приймальна комісія ЧПБЛ. Графік роботи: Понелілок - П'ятниця – з 09:00 до 17:00 години, без перерви.

Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.