Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Міжнародна співпраця

Традиційно для Чернігівського професійного будівельного ліцею стали зустрічі з представниками професійного училища ім. Йохана Бірвірта м. Меммінген з Німеччини.

Ось і сьогодні, 16 квітня 2018 року в рамках міжнародної співпраці ліцей гостинно зустрічав своїх колег із Меммінгена. Директор ліцею презентував досягнення закладу із використання новітніх технологій в будівельній галузі та з підготовки робітничих кадрів. Представники делегації разом із адміністрацією ліцею, майстрами виробничого навчання та викладачами столярної справи оглянули матеріально-технічну базу з професії «Столяр», відмітили позитивні зрушення в роботі майстерень, намітили спільні плани на майбутнє. Гості були зворушені і змістовною виставкою учнівських робіт з різьблення.

Для столярів ліцею Йозеф Мюллер, старший майстер професійного училища ім. Йохана Бірвірта, провів цікавий семінар «Дуальна система навчання. Партнерство в навчанні», презентував роботи «Руйнування деревини від різноманітних Еко чинників», «Хімічний захист деревини від Еко руйнувань». В рамках семінару Йозеф провів тренінг «Які ви знаєте методи захисту від природних руйнувань деревини?». В аудиторії панувала робоча, творча атмосфера, колеги ділились власним досвідом з цього питання, вносили свої пропозиції та приходили до спільної думки.

Гості відвідали одне із сучасних підприємств Чернігова «Бюс Гарантія», Спілку майстрів народного мистецтва України та були зворушені цікавою екскурсією містом.Дата: 2018-04-16

Кількість переглядів: 95

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.