Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Внутрішньоліцейна лінійка

04 квітня 2018 року в Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулася внутрішньоліцейна лінійка, головним питанням якої було нагородження переможців предметних олімпіад та конкурсів професійної майстерності серед учнів ліцею з професій: «Муляр», «Електрозварник», «Штукатур», які проходили в рамках професійних тижнів «Муляр. Електрозварник» та «Опоряджувальник».

Переможці були відзначені грамотами та подяками адміністрації ліцею.

Активну участь у проведенні заходів брали і викладачі спецдисциплін - Варава В.В., Варава Р.І. та майстри виробничого навчання - Гергель Р.Г., Шумило А.О., Мачача П.В., які приймали активну участь у підготовці та проведенні предметних олімпіад та конкурсів фахової майстерності. Вони були також відзначені подяками від адміністрації ліцею.

Директор Гавриленко М.М. поздоровив всіх учасників конкурсів професійної майстерності, а переможцям вручив грамоти та подяки і побажав надалі так тримати.

Дата: 2018-04-04

Кількість переглядів: 72

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.