Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Презентація себе на ринку праці

Учням закладів професійної освіти важливо не лише засвоїти професійні навички, а й вміти себе презентувати на ринку праці, оскільки вміння презентувати себе надзвичайно важливе в сучасному світі.

Самопрезентація - це вміння подати себе як особистість і сформувати правильне враження в інших особистостей. Такий творчий спосіб самопрезентації як відеорезюме стає в нагоді претендентам з невеликим досвідом роботи, а саме нашим випускникам. Кар’єрних досягнень у них небагато, а відеоролик дозволить привернути увагу незвичайним поки ще форматом передачі інформації, запам’ятатися роботодавцям, змусить їх повернутися до резюме ще раз. У створенні відеорезюме учням Чернігівського професійного будівельного ліцею, 22.03.2018 р., допомогла спеціаліст міського центру зайнятості Коваленко Тетяна Іванівна.

В освоєнні самопрезентації взяли участь: учень гр.ЕГЗ-22 Кучеренко Богдан, ШУМ-54 Пінчук Павло та учениця гр.СВХ-31 Силіна Анна.
Дата: 2018-03-22

Кількість переглядів: 68

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.