Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Засідання методичної комісії

8 січня 2019 року було проведено засідання методичної комісії викладачів спеціальної технології та майстрів виробничого навчання з професії «Столяр будівельний, верстатник деревообробних верстатів, різьбяр по дереву та бересту». На засіданні були підведені підсумки роботи методичної комісії за І семестр 2018-2019 навчального року та проаналізована робота викладачів та майстрів виробничого навчання по підвищенню якості уроків спеціальної технології і виробничого навчання за рахунок впровадження інноваційних та сучасних виробничих технологій. Також був обговорений план проведення тижня столярів. Одним із основних питань було проведення обласної секції педпрацівників будівельних професій.Дата: 2019-01-08

Кількість переглядів: 69

ОГОЛОШЕННЯ


З 1 червня 2019 року у кабінеті №25 (другий поверх) починає свою роботу приймальна комісія ЧПБЛ. Графік роботи: Понелілок - П'ятниця – з 09:00 до 17:00 години, без перерви.

Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.