Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

«Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

21 березня 2018 р. для учнів ліцею була презентована програма «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» під патронатом Українського жіночого фонду. Захід проводили тренери Громадського об’єднання «Жменя» Висіканець Наталія та Гусак Регіна.

В рамках програми пройшов тренінг, на якому розглядалися такі питання:

- Перші кроки до управління власними грошима. Що таке бюджет і навіщо він потрібен? Управління щомісячними доходами та витратами.

Фінансова абетка: огляд основних банківських та небанківських фінансових послуг. Депозити, позики, банківські картки та рахунки, інвестиції, страхування, сучасні фінансові послуги.

Способи більш ефективного управління власними коштами. «Викрадачі грошей». Шляхи збільшення доходів.

Фінансова лінія життя: фінансові цілі на різних життєвих етапах.

Абетка прав споживача. Як уникнути фінансового шахрайства? Фінансові послуги з підвищеним ризиком. Фінансові піраміди та афери. Учні жваво та з зацікавленістю приймали участь у тренінгу. У кінці були проведені підсумки та проведено анкетування.

Захід пройшов цікаво та корисно для молоді, яка впевнено крокує до майбутнього.

Дата: 2018-03-21

Кількість переглядів: 44

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.