Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Секція голів МК класних керівників

20.03.2018 року в ліцеї відбулося засідання обласної методичної секції голів МК класних керівників (керівник Поклад С.В.).

Директор ліцею Гавриленко М. М. привітав учасників секції та ознайомив із завданнями та напрямками роботи ліцею на сучасному етапі.

Поклад С. В., керівник секції МК класних керівників поінформувала учасників обласної секції із планом роботи секції та налаштувала всіх на подальшу плідну працю що до виховання молоді.

На засіданні була присутня і викладач ОІППО ім. К. Д. Ушинського: Бієнко Н. А., яка провела тренінг ціннісних компетенцій. Колеги та гості відвідали та обговорили відкритий захід – класну годину «Сенс життя та моє місце в ньому» яку провели класні керівники Жданова В. М та Чирик Д.М. Захід проходив у формі диспуту та був цікавим і змістовним. На засіданні також були розглянуті питання морально-етичного змісту, а саме: моральність і духовність – найвищі цінності у вихованні сучасної молоді.(Ланько О. М. – голова МК класних керівників ЧПБЛ); вплив ціннісних орієнтацій на формування особистісної ідентичності учнівської молоді (Молочко Т. М., практичний психолог ЧПБЛ); роль морального виховання у процесі соціалізації особистості (Булова Л.О., соціальний педагог ЧПБЛ).

В кінці засідання керівник обласної секції МК класних керівників підвела підсумки роботи секції. Всі учасники секції залишилися задоволені плідною співпрацею своїх колег.


Дата: 2018-03-20

Кількість переглядів: 53

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.