Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Засідання МО класних керівників

У Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулося засідання МО класних керівників з теми «Співпраця класного керівника та батьків». Голова МО класних керівників Ланько О.М. звернула увагу на основні принципи, що забезпечують взаємодію сім'ї та ліцею: принцип згоди, сполучення, співпереживання , співпричетності, співпраці, що допускають спільну діяльність представників двох різних сфер у єдиній справі з дітьми. Ланько О.М. характеризувала традиційні та інноваційні форми роботи з батьками.

Заступник директора з НВихР Щербина О.М. говорила про головні завдання роботи закладу з сім'єю: пропаганда педагогічних знань з метою підвищення педагогічної грамотності батьків, організація заходів, спрямованих на оволодіння батьками системою умінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома, гуманізація змісту та форм роботи з сім'єю і взаємовідносин “ педагоги – батьки ” .

У Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбулося засідання голів методичних комісій на чолі методиста Ханенко А.В. Зупинилися на результатах роботи методичних комісій за І семестр навчального року та розглянули плани роботи на ІІ семестр.
Дата: 2019-01-03

Кількість переглядів: 48

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.