Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Тиждень природничо-математичних дисциплін

З 19.02.2018 по 23.02.2018 року в ліцеї було проведено тиждень методичної комісії природничо-математичних дисциплін.

Мета проведення: прищеплювати інтерес до предметів природничо-математичного циклу, активізувати і стимулювати розумову й пізнавальну діяльність учнів, розвивати самостійність і творчість, розширювати їх кругозір, розвивати логічне та образне мислення. Вчити вести дискусію, відстоювати свою точку зору, вміти обґрунтовувати, викладати свої думки, застосовувати набуті знання у нестандартних ситуаціях.

Тиждень був проведений згідно плану. Всі викладачі комісії прийняли активну участь в організації і проведенні тижня.

В ході проведення тижня учні презентували тематичні газети по учбових кабінетах. Під гаслом «Чудеса? Ні, це фізика» були проведені цікаві досліди з фізики (Івашута С.М.). Ланько О.М. провела з учнями І курсу вікторину «Флора рідного краю» та позаурочний захід «Таємниці клітини». Чирик Д.М. запросив учнів до круглого столу «Безпечний Інтернет». Шевченко С.В. розповів про використання фізичних законів у військовій справі, а Семенюк А. П. – про використання хімії в медицині. Сапон С.Б. познайомила учнів з видатними українськими вченими. Жданова В.М. організувала математичний бій кращих знавців математики. Інтелектуально - пізнавальна вікторина, проведена викладачами Сапон С.Б. та Ждановою В.М., мала успіх серед учнів І курсу. Добре та цікаво проведений тиждень методичної комісії природничо-математичних дисциплін допоміг збагатити знання учнів, проявити їхню ініціативу і самостійність, сприяв розвитку індивідуальних якостей, розкриттю талантів. Через ігрові форми позакласних та позаурочних заходів учні залучалися до поглибленого вивчення предмета.

У заходах, які проходили у рамках тижня методичної комісії природничо-математичних дисциплін взяло участь біля 150 учнів. Тиждень природничих наук закінчився, але продовжуватиметься праця викладачів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.Дата: 2018-02-23

Кількість переглядів: 76

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.