Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Тиждень з професії ""Столяр"

З 19.02.2018 р. по 23.02.2018 р. у будівельному ліцеї був проведений тиждень з професії «Столяр , верстатник д/о верстатів ,різьбяр по дереву та бересту» відповідно плану роботи методичної комісії, з метою виявлення та підтримки творчо обдарованої молоді, її професійної майстерності, підвищення рівня професійної підготовки, освоєння сучасних методів праці, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників з професії та популяризації її серед молоді.

Протягом тижня були проведені наступні заходи:

- виставка стіннівок;

- предметна олімпіада ,проведена викладачем спецтехнології Бобчинець В.В.;

- відкритий урок виробничого навчання в гр.СВ-15, проведений майстром в/н Компанець В.П.;

- виставка кращих робіт учнів з різьблення по дереву та бересту і столярній справі (майстер в/н Шеверда Т.В.)

- конкурс фахової майстерності, який проходив у два тури – теоретичний (предметна олімпіада) і практичний (виготовлення табурету).

За результатами двох турів переможцями конкурсу стали:
І місце – Кубрак Давид Сергійович – гр. СР-15
ІІ місце – Глибовський Олег Романович – гр. СР-15
ІІІ місце – Ушак Дмитро Михайлович – гр. СР-11

Також була проведена виставка робіт серед педагогічних працівників: відео презентації з навчального предмета, педагогічні, інформаційні матеріали до уроків в електронному вигляді.

Активну участь у проведенні заходів брали такі члени методичної комісії: викладач Бобчинець В.В. ; майстри в/н: Васильєв М.М. ,Євтухов О.І.,Литвиненко С.М., Шеверда Т.В ,Компанець В.П .

Дата: 2018-02-23

Кількість переглядів: 74

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.