Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Cемінар-практикум

21 листопада 2018 року у регіональному навчально–практичному будівельному центрі (РНПБЦ) на базі матеріалів Ceresit при ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей» відбувся семінар-практикум «Особливості застосування та експлуатації матеріалів ™ Ceresit для гідроізоляції. Спеціальні добавки в розчинові суміші. Нові фасадні фарби ™ Ceresit»

Учасників семінару привітав директор ліцею Андрій Коляда. Методист центру Валентин Варава розповів про напрямки роботи РНПБЦ. Технічний консультант з матеріалів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Віталій Южаков ознайомив присутніх з новими видами матеріалів ™ Ceresit, технологічними особливостями їх застосування та інноваційними рішеннями.

Семінар відвідали представники будівельних організацій, що займаються опоряджувальними фасадними роботами («Теплі Технології», «Уют и Тепло», «Верхолаз») та дистриб’ютори (менеджери ТОВ «СКС-ТОРГ» м. Чернігів) по використанню матеріалів від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстри в/н будівельного ліцею, ЧПЛЗТ, ВПУЛГ (м. Сновськ), а також методисти НМЦ ПТО в Чернігівській області.

По закінченню семінару присутні отримали сертифікати від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».


Дата: 2018-11-21

Кількість переглядів: 75

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.