Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Екскурсія в бібліотеку ім. В. Г. Короленка

29 листопада до Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка завітали студенти першого курсу Чернігівського професійного будівельного ліцею разом з викладачем Мариною Валевач та бібліотекарями Іриною Черняковою і Валентиною Ханенко.

Під час екскурсії, що провела завідувач відділу мистецтв Лариса Поліщук, студенти дізналися про історію бібліотеки та роботу структурних підрозділів.

Особливо зацікавив студентство відділ документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук літературою та часописами з фахових спеціальностей – муляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій та електрозварник ручного зварювання, які необхідні їм для подальшого навчання та розвитку в професії.

Приємне враження молодь отримала від перегляду виставок, які нещодавно відкрилися в бібліотеці – ювілейної звітної виставки картин Чернігівського народного аматорського об'єднання художників "Деснянська палітра", виставки світлин "4383 дні дитинства" з колекції міжнародного фотоконкурсу та ювілейної виставки картин "Життя ріка чарівна" чернігівської художниці Тамари Дудко.

Всі бажаючі стали користувачами бібліотеки, а партнерські відносини між закладами будуть продовжуватися і надалі.
Дата: 2017-11-29

Кількість переглядів: 73

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.