Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Партнерство з містами України

З 24 по 28 вересня 2018 року в рамках проекту «Партнерство з містами України» (між містом Меммінген - Чернігів) Шеверда Тетяна Вікторівна майстер виробничого навчання перебувала в Федеративній Республіці Німеччина.

Мета перебування – вивчення професійної дуальної системи освіти та проходження стажування в німецьких професійних закладах.

Програма перебування була змістовною та різнобічною. Українську делегацію в ратуші обербургомістер міста Меммінген Манфред Шільдер.

Також наша делегація відвідала фірму «Пфайфер» де ознайомилася з виробничим процесом.

Тетяна Вікторівна та представники інших професійних закладів міста Чернігова були почесними гостями на врученні дипломів кваліфікованих робітників випускникам професійних шкіл міста Меммінген в міському концертному залі.

Тетяна Вікторівна стажувалася за темою «Опорядження деревини» де отримала нові знання та вміння в двох професійних школах. Вона ознайомилася з роботою деревообробного підприємства з виробництва меблів.

Набутий досвід, знання та вміння Шеверда Т. В. передала своїм колегам по роботі в Чернігівському професійному будівельному ліцеї, які рекомендовано застосовувати про проведенні уроків професійно-практичного навчання при підготовці учнів за професіями «Столяр», «Столяр-будівельний», «Різьбяр по дереву та бересту».Дата: 2018-10-08

Кількість переглядів: 86

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.