Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Семінар-тренінг компаніі CERESIT

23 листопада 2017 року у регіональному навчально–практичному будівельному центрі (РНПБЦ) на базі матеріалів Ceresit при ДПТНЗ «Чернігівський професійний будівельний ліцей» відбувся семінар-тренінг по нових розробках компанії у матеріалах і технологіях в рамках проекту «Навчальні семінари для ключових партнерів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Під час семінару методист центру Валентин Варава розповів про напрямки роботи РНПБЦ. Технічний консультант з матеріалів компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Володимир Вороненко ознайомив присутніх з новими видами та особливостями матеріалів ™ Ceresit і технологіями декоративного опорядження фасадів будинків фарбами і штукатурками Ceresit та влаштування підлог.

Семінар відвідали представники будівельних організацій, що займаються опоряджувальними фасадними роботами та дистриб’ютори (менеджери ТОВ «СКС-ТОРГ» м. Чернігів) по використанню матеріалів від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», викладачі професійно-теоретичної підготовки будівельного ліцею.

По закінченню семінару присутні отримали сертифікати та подарунки від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».
Дата: 2017-11-23

Кількість переглядів: 77

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.