Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Зустріч з керівництвом управління юстиції

13 листопада, відбулася зустріч керівництвом Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Аби долучити учнів професійно-технічного навчального закладу до загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та підвищити їх правову обізнаність в питаннях діяльності органів юстиції, знань своїх прав у різних сферах життя, керівники територіального управління юстиції розповіли хлопцям про напрямки роботи структурних підрозділів управління, новації у сфері державної реєстрації, системі примусового виконання рішень судів, інформували про надання безоплатної правової допомоги на Чернігівщині.

Олег Миколайович Трейтяк, начальник управління, на початку зустрічі зазначив, що на сьогодні органи юстиції області активно поширюють серед громадськості міста ключові меседжи проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», проводять правоосвітню компанію серед студентства, трудових колективів підприємств, установ, організацій аби якомога більше громадян були обізнаними у своїх правах і вміли захистити себе у правовий спосіб.

Начальник Управління державної реєстрації В’ячеслав В'ячеславович Хардіков розповів про розвиток системи державної реєстрації нерухомості, законодавчі та технологічні досягнення щодо реєстрації нерухомості в Реєстрі речових прав на нерухоме майно, електронні сервіси Мін’юсту, що забезпечують громадян сучасними і зручними послугами через мережу Інтернет, спрощену процедуру державної реєстрації шлюбу тощо.

Профільний заступник з питань державної виконавчої служби Сергій Миколайович П’ятниця зупинився на комплексній реформі примусового виконання рішень судів та інших органів, запровадженні інституту приватних виконавців, змінах в законодавстві, що регулює сплату аліментів на неповнолітніх дітей, а також стягнення аліментів у примусовому порядку.

Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції Сергій Анатолійович Рудий розповів учням про правовідносини, що виникають між працівником і роботодавцем, як захистити себе у разі незаконного звільнення та що роботи, коли не виплачують заробітну плату.

По закінченню тематичної зустрічі учням було презентовано інформаційне видання Міністерства юстиції «Юстиція відкрита для людей», буклет «Вимагають хабара за іспит чи навчання?», а також інші тематичні ліфлети.

Дата: 2017-11-13

Кількість переглядів: 75

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.