Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Класна година

14 вересня 2018 року в Чернігівському професійному будівельному ліцеї в групі СВ-28 (класний керівник Ханенко А. В.) була проведена класна година з елементами квесту на тему: «В. Сухомлинський. Історичний екскурс – педагогічна спадщина».

Мета заходу – ознайомити учнів із життям і творчістю В. Сухомлинського, формувати вміння міркувати, оцінювати свої вчинки, спонукати до пізнання світу, виховувати працелюбність, повагу до старших і любов до рідної землі, доброту, людяність, потребу в справжній дружбі.

Завдяки квест-технологіям, учні вчились працювати в колективі, відчувати потребу в справжній дружбі, розвивати вміння цінувати думки товаришів, вміння бачити і творити красиве, робити висновки та узагальнення, висловлювати свої думки в логічній послідовності.

Учні із задоволенням побували в бібліотеці ліцею на виставці книг про В. Сухомлинського; ділилися враженнями отриманими від інформації класного керівника і, яка розміщена на стендах ліцею.

Всім було цікаво і корисно.

Дата: 2018-09-14

Кількість переглядів: 61

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.