Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Cвятковий конкурс «Козацькі розваги»

11 жовтня 2017 року у Чернігівському професійному будівельному ліцеї відбувся святковий конкурс «Козацькі розваги». Захід був присвячений 14 жовтня: Дню Козацтва, Дню Захисника Вітчизни та Покрові.

У конкурсі взяли участь 2 команди – куреня, які за козацькою традицією, складались з 13 учнів. Конкурс передбачав три етапи. Перший конкурс – знайомство, під час якого учасники команд представляли свій «курінь» та виконували козацьку пісню. Другим етапом – став інтелектуальний конкурс, під час якого учасники команд давали відповіді на запитання, що стосувались питань історії українського козацтва. Останній етап – це силові конкурси: «Хто сильніший, під час якого учасники команд намагались якомога більше разів підняти гирю; «Гонки в мішках»; «Заповни посуду» та «П’ятибол». Цікавим для учнів виявився «Танцювальний» конкурс, під час якого, учасники команд демонстрували вміння виконати традиційний козацький танець – гопак.

«Переконаний, що цей захід сприятиме підвищенню рівня патріотизму в учнів, кращому розумінню та знанню української культури та історії козацтва. Крім того, цей захід пройшов у досить цікавій та розважальній формі, що дало змогу учням відпочити та проявити свої творчі здібності»,- говорить заступник директора за навчально-виховної роботи Володимир Каравайко.

Дата: 2017-09-01

Кількість переглядів: 97

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.