Ч П Б Л

Навігація

Друзі

Чернігівський професійний будівельний ліцей

Молодь обирає здоровий спосіб життя

В Чернігівському професійному будівельному ліцеї 05.09.2017 р. відбулась лекція на тему «Молодь обирає здоровий спосіб життя».

Психолог «Клініки, дружньої до молоді», Коротков Павло Васильович, розповів учням, що таке здоровий спосіб життя та які звички негативно впливають на здоров’я учнів.

Учням ліцею було пояснено, що здоровий спосіб життя передбачає дотримання звичайного виконання певних правил, що забезпечують гармонійний розвиток, високу працездатність, духовну рівновагу та здоров’я дитини. В основі здорового способу життя лежить індивідуальна система поведінки й звичок кожної окремої людини, що забезпечує їй потрібний рівень життєдіяльності й здорове довголіття. Здоровий спосіб життя – це практичні дії, спрямовані на запобігання захворювань, зміцнення всіх систем організму й поліпшення загального самопочуття.

Головне – замислитися про наслідки своїх дій. Зрозуміло, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок. Якщо є із якихось причин вони вже є, то треба ужити всіх заходів, аби їх позбутися.Дата: 2017-10-05

Кількість переглядів: 87

ОГОЛОШЕННЯ


Чернігівський професійний будівелльний ліцей оголошує прийом слухачів на курси—тренінги опорядження будівель за технологіями компанії "Хенкель Бутехнік (Україна)”.